facebook youtube rss blog

o nas

POMAGAMY LUDZIOM DOKONYWAĆ WAŻNYCH ZMIAN W ŻYCIU I REALIZOWAĆ SWOJE MARZENIA

 

 

 

Obraz zawierający tort, stół, wewnątrz, siedziOpis wygenerowany przy bardzo wysokim poziomie pewnościCzy szukasz firmy godnej zaufania i masz ponadstandardowe oczekiwania?

Możemy być pomocni ponieważ, UBERNA NIERUCHOMOŚCI - Beata Uberna to firma z 20 - letnim doświadczeniem w obsłudze zarówno indywidualnych oraz instytucjonalnych inwestorów jak i deweloperów z rynku pierwotnego. Jako lider polskiego rynku lokalnego, zrealizowaliśmy z pasją ponad 3.700 transakcji, wraz z zespołem współpracowników godnych zaufania.

Dzięki czemu ponad 10.000 inwestorów pomnożyło majątek i zrealizowało marzenia.  

Nasza firma znana jest w branży ze swej rzetelności i nienagannej opinii. Wyróżniamy się przede wszystkim wysoką skutecznością i innowacyjnością w działaniu. Profesjonalizm i zaangażowanie zaowocowały renomą, która od lat towarzyszy naszej marce i naszym partnerom.

Dzięki wypracowanym przez lata działaniom, nasi klienci otrzymali:

- Czytelnie przygotowane oferty,

- Szybszą sprzedaż,

- Oszczędność czasu,

- Wyższą cenę transakcyjną,

- Merytoryczne doradztwo,

- Pomoc w rozwiązaniu problemów,

- Etyczne działania.

Naszym celem jest efektywność działania niezależnie od koniunktury w branży, w oparciu o innowacyjne formy marketingu oparte na prawdziwej współpracy i wynagradzaniu każdego chętnego do współdziałania z nami, oraz wiedzy i doświadczeniu z zakresu sprzedaży i zmian rynkowych. Dlatego rozszerzamy spektrum naszego działania o dodatkowe obszary.

Ostatecznym ich rezultatem są 4 filary:

                                                                                   * NIERUCHOMOŚCI

INWESTYCJEObraz zawierający osoba, budynek, zewnętrzne, kobietaOpis wygenerowany przy bardzo wysokim poziomie pewności

FINANSE

BIZNES

w których płynnie i pewnie się przemieszczamy. 

Dziś w działaniu i strategii liczy się plastyczność, a nie elastyczność jak wczoraj.

Przez ostatnie kilkanaście lat nauczyliśmy się wykorzystywać trendy rynkowe. Sukces budujemy na współpracy z osobami:

- ceniącymi wolność finansową,

- niezależnymi,

 - ulepszającymi rzeczywistość,

 - liderami.

Biznes oparty na synergii potencjału własnego oraz innych ludzi, posiada moc, jaką nie uzyska się w innej konfiguracji. W budowanej przez nas jakości biznesowej widzimy każdego, kto jest otwarty na zbadanie z zaciekawieniem, jakie może osiągnąć własne zamierzone efekty. Zapraszamy każdego zainteresowanego do kontaktu z nami. Dzięki doświadczeniu na rynku nieruchomości oraz nowym możliwościom inwestowania w rynki kapitałowe umożliwiamy bezpieczny przepływ środków pieniężnych w bezpieczne klasy aktywów opartych na prawdziwych wartościach (nieruchomości, metale szlachetne i surowce strategiczne).

Wyróżniają nas  zawarte umowy i porozumienia zarówno z konkretnymi i odpowiedzialnymi kontrahentami, lokalnymi liderami, jak i ze światowymi potentatami w powyższych branżach. Dlatego we współpracy gwarantujemy pełne zaplecze merytoryczne oraz profesjonalną realizację Państwa zamierzeń i planów.

Obraz zawierający gadOpis wygenerowany przy bardzo wysokim poziomie pewnościLokalnie obsługujemy Goleniów i okolice oraz zachodniopomorskie nieruchomości, choć skutecznie realizowane transakcje w innych częściach kraju nie są nam obce.

Specjalizujemy się w obsłudze inwestora (klient popytowy) i od 4 lat dzięki ścisłej współpracy z wybranymi i sprawdzonymi developerami nasz największy wolumen ofert w sprzedaży to bezobsługowe apartamenty pod wynajem typu condohotele i aparthotele ze stopą zwrotu na poziomie 6-8% w całej Polsce, a w szczególności w górach i nad morzem.

Wciąż jesteśmy gotowi podejmować wyzwania, dlatego przygotowujemy się świadczenia serwisu i ofert na terenie Grecji.

Zapraszamy do współpracy!

 

 

wyszukiwanie ofert

Notatnik

Aktualnie w notesie nie znajduje się żadna oferta.

pokaż koszyk z ofertami strona główna