facebook youtube rss blog

Złoty filar? Budowanie majątku dzięki metalom szlachetnym. Zobacz jak to zrobić. Zobacz jak to robią banki. Teraz najniższe ceny kruszców od początku 2010 roku.

Szwajcaria to kraj niezależny i neutralny geopolitycznie. Od setek lat najbogatsi ludzie z całego świata przechowują tam swój majątek osobisty.

Bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze, dlatego w naszej ofercie mamy dla Państwa rozwiązanie, z którego korzystają najbardziej świadomi inwestorzy.

Szukasz alternatywy dla prowadzenia konta w banku?

Skontaktuj się z naszym ekspertem i dowiedz się jak zabezpieczyć środki z dala od systemu bankowego z zachowaniem pełnej poufności.

DEPOZYT ONLINE

Metale szlachetne są kwestią zaufania, dlatego działamy przejrzyście pod każdym względem.

Naszym klientom udostępniamy możliwość anonimowego zakupu złota i srebra, w pełni zautomatyzowanej dostawy, a na życzenie przechowywanie sztabek w skarbcach o najwyższej klasie bezpieczeństwa.

Czy posiadasz już swój własny depozyt prowadzony w fizycznym złocie lub srebrze?

Skontaktuj się z naszym ekspertem i dowiedz się jak bezpiecznie kupować, sprzedawać i przechowywać metale szlachetne wybierając renomowanych i znanych producentów.

LOKOWANIE

Administratorzy majątku zalecają lokować swój kapitał w sposób płynny i bezpieczny, ponieważ bycie wypłacalnym w każdej chwili to kwestia fundamentalna zarówno dla jednostki jak i przedsiębiorstwa.

Największe banki na świecie korzystają z rozwiązań odpornych na wszelkie wstrząsy gospodarcze, reformy walutowe oraz bankructwa państw i ubezpieczone są na wypadek kryzysów finansowych.

Czy wiesz w jaki sposób banki zabezpieczają swoją wypłacalność?

Skontaktuj się z naszym ekspertem i dowiedz się jak uchronić swój kapitał przed inflacją zachowując wszelkie korzyści podatkowe oraz dostęp do środków 24 godziny na dobę.

OSZCZĘDZANIE

Stworzenie długoterminowego planu, który redukuje  zadłużenie konsumpcyjne i pozwala systematycznie odkładać małe sumy, da możliwość przejścia na emeryturę jako osobie bogatej.Masowe zwiększanie ilości pieniędzy przez rządy i banki prowadzi do tego, że pieniądz papierowy ciągle traci na wartości. 

Sama inflacja w wysokości jedynie 3% rocznie prowadzi w przeciągu 20 lat do 50% - owej utraty wartości, dlatego oszczędzanie w produktach finansowych opartych na papierowych środkach płatniczych nie daje żadnej gwarancji ochrony kapitału.

Skontaktuj się z naszym ekspertem i dowiedz się w jaki sposób świadomie kontrolować silę nabywczą swoich oszczędności i z jakich narzędzi korzystać aby bezpiecznie budować i pomnażać majątek.

Wejdź na www.twojfilar.pl

 

załączone pliki/dokumenty

wyszukiwanie ofert

Notatnik

Aktualnie w notesie nie znajduje się żadna oferta.

pokaż koszyk z ofertami strona główna