facebook youtube rss blog

dla Ciebie konto depozytowe w Szwajcarii

KONTO W SZWAJCARII

Szwajcaria to kraj niezależny i neutralny geopolitycznie. Od setek lat najbogatsi ludzie z całego świata przechowują tam swój majątek osobisty.

Bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze, dlatego w naszej ofercie mamy dla Państwa rozwiązanie, z którego korzystają najbardziej świadomi inwestorzy.

Szukasz alternatywy dla prowadzenia konta w banku?

Skontaktuj się z naszym ekspertem i dowiedz się jak zabezpieczyć środki.

DEPOZYT ONLINE

Metale szlachetne są kwestią zaufania, dlatego działamy przejrzyście pod każdym względem.

Klienci mają możliwość zakupu złota i srebra, w pełni zautomatyzowanej dostawy, a na życzenie przechowywanie sztabek w skarbcach o najwyższej klasie bezpieczeństwa.

Czy posiadasz już swój własny depozyt prowadzony w fizycznym złocie lub srebrze?

Skontaktuj się z naszym ekspertem i dowiedz się jak bezpiecznie kupować, sprzedawać i przechowywać metale szlachetne wybierając renomowanych i znanych producentów.

LOKOWANIE

Administratorzy majątku zalecają lokować swój kapitał w sposób płynny i bezpieczny, ponieważ bycie wypłacalnym w każdej chwili to kwestia fundamentalna zarówno dla jednostki jak i przedsiębiorstwa.

Największe banki na świecie korzystają z rozwiązań odpornych na wszelkie wstrząsy gospodarcze, reformy walutowe oraz bankructwa państw i ubezpieczone są na wypadek kryzysów finansowych.

Czy wiesz w jaki sposób banki zabezpieczają swoją wypłacalność?

Skontaktuj się z naszym ekspertem i dowiedz się jak uchronić swój kapitał przed inflacją zachowując wszelkie korzyści podatkowe oraz dostęp do środków 24 godziny na dobę.

OSZCZĘDZANIE

Stworzenie długoterminowego planu, który redukuje  zadłużenie konsumpcyjne i pozwala systematycznie odkładać małe sumy, da możliwość przejścia na emeryturę jako osobie bogatej.Masowe zwiększanie ilości pieniędzy przez rządy i banki prowadzi do tego, że pieniądz papierowy ciągle traci na wartości. 

Sama inflacja w wysokości jedynie 3% rocznie prowadzi w przeciągu 20 lat do 50% - owej utraty wartości, dlatego oszczędzanie w produktach finansowych opartych na papierowych środkach płatniczych nie daje żadnej gwarancji ochrony kapitału.

Skontaktuj się z naszym ekspertem i dowiedz się w jaki sposób świadomie kontrolować silę nabywczą swoich oszczędności i z jakich narzędzi korzystać aby bezpiecznie budować i pomnażać majątek.

UWAGA: NASZA FIRMA NIE HANDLUJE KRUSZCAMI.

wyszukiwanie ofert

Notatnik

Aktualnie w notesie nie znajduje się żadna oferta.

pokaż koszyk z ofertami strona główna