facebook youtube rss blog

Marketing nieruchomości

Jeżeli posiadacie Państwo czas i ochotę, aby osobiście kreować sprzedaż waszej nieruchomości proponujemy cząstkową usługę Doradztwa i opracowania marketingowego oferty do sprzedaży bez konieczności zawierania umowy o pośrednictwo. Problem ze sprzedażą nieruchomości? Usługa marketingu nieruchomości skierowana jest do wszystkich ceniących swój czas i pieniądze. Przeprowadzamy szereg działań zmierzających do szybkiej i korzystnej sprzedaży Twojej nieruchomości.

portaleOFERTA TWOJEJ NIERUCHOMOŚCI pewnie już jest WIDOCZNA I DOSTĘPNA

NA 200 PORTALACH

 

Oferta dociera do tysięcy poszukujących nieruchomości i odczuwasz brak jest zainteresowania twoją nieruchomością?

Najwyraźniej coś trzeba poprawić.

 Zobacz Listę Portali

 

Wykonując usługę Doradztwa i opracowanie marketingowego oferty do sprzedaży wykonamy dla Państwa profesjonalnie:

  1. Analizę obecnie prezentowanej oferty w wybranych przez Ciebie mediach,
  2. Profesjonalny opis prezentacyjny Twojej nieruchomości wykonany przez copywritera,
  3. Profesjonalne obróbkę zdjęć.

Jeżeli Państwo uznacie, że jedna (lub więcej) z proponowanych usług pomijających zawarcie umowy o pośrednictwo przyniesie konkretną korzyść, prosimy o kontakt osobisty z naszą firmą.

Zapraszamy do naszego biura  w Goleniowie przy ul. Konstytucji 3-go Maja 25 (vis a vis Banku PEKAO S.A.) od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 i prosimy zabrać ze sobą dokumenty dotyczące nieruchomości oraz opcjonalnie wypełnioną kartę opisową nieruchomości.

UWAGA: W ramach usługi pośrednictwa, za uzgodnione indywidualnie wynagrodzenie,  realizowane są wszystkie opisane wyżej usługi doradztwa.

Dla stałych klientów oferujemy szereg udogodnień wykraczających poza standardowe procedury. Wyrażamy nadzieję, że przedstawione materiały oraz informacje przyniosą Państwu w przyszłości wymierne korzyści i zbliżą Państwa do zrealizowania korzystnej transakcji na rynku nieruchomości.

Z poważaniem – Beata Uberna

P.S. W przypadku zainteresowania Państwa usługą pośrednictwa w obrocie nieruchomościami proponujemy zapoznać się pozostałymi z materiałami przydatnymi dla sprzedających.

 

wyszukiwanie ofert

Notatnik

Aktualnie w notesie nie znajduje się żadna oferta.

pokaż koszyk z ofertami strona główna